امیران سیستم

راحت تر خرید کن

ظهور فروشگاه های اینترنتی ما را با مرحله تازه تری از خرید آشنا کرد. راحتی و امنیت در الگوی خرید مردم باعث افزایش این فروشگاه ها شد و افراد بیشتری جذب این الگو شدند و زندگی ما را با سبک ویژه ای آشنا کرد و جزئی از خانواده ما شدند و بهترین دارائی ما که وقت است رو محفوظ نگه داشت و وقت ما را در گردش شهری برای خرید حفظ کرد. در کنار خانواده بودن وصرف وقت برای ارتقاء فعالیت های شخصی ما را با الگوی تازه ای از زندگی روبرو کرد و این ارمغانی است برای مردم که آگاهانه برای رفع نیازهای خود قدم بردارند و قبل خرید با تمام اطلاعات کالا آشنا شوند و در خرید خود بررسی لازم را انجام دهند.

مشتریان با اطلاعات موجود خرید راحت وامن تری خواهند داشت و حق مشتریان محفوظ خواهند ماند.

فروشگاه امیران سیستم مجموعه ای مهندس محور با تجهیزاتی کامل و مطابق با نیاز بازار و مصرف کننده در زمینه کالاهای حفاظتی، نظارتی، امنیتی ساختمانی می باشد که در دو شیوه بازدید حضوری در تهران و بستر اینترنت در ایران فعالیت می نماید. این مجموعه با سابقه 15 ساله خود تلاش نموده همواره شعار اصلی خود، یعنی اعتماد، کیفیت بالا، ارسال سریع، رضایت مشتری را، بنیادی ترین و اصلی ترین اولویت خود بداند.

این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان به دست آورد.

امیران سیستم در قالب وبسایت فعلی همواره سعی نموده با حذف واسطه میان مشتری، تولید کننده و واردکننده بهترین قیمت را به مصرف کننده و کارفرما (ساختمان ساز) ارائه دهد.

کالا، خدمات و فعالیت های امیران سیستم شامل فروش، نصب و راه اندازی موارد زیر می باشد.

  • انواع جک های پارکینگی
  • درب های شیشه ای اتوماتیک
  • دربهای سکشنال و کرکره رول آپ
  • سیستم های دوربین مداربسته وانتقال تصاویر
  • آیفون های تصویری
  • اعلام حریق
  • دزدگیر اماکن
  • راهبند و قفل برقی و آرام بند
  • آنتن مرکزی

بسیاری از محصولات دیگر و برند های معتبرکه شامل پشتیبانی و خدمات پس از فروش به مشتری هستند حیطه فعالیت این مجموعه می باشد. تنوع کالا و سبد محصولات گسترده مرتبط در زمینه ساختمان به شما این امکان را خواهد داد تا محدودیت بودجه خرید، خللی درسبد خرید شما ایجاد نکند.

امیران سیستم قبل از هر گونه توصیه و معرفی کالا به مشتری نکات مثبت و منفی آن را به صورت تخصصی بررسی می نماید و در کنار جنس انتخاب شده گزینه های دیگر را با توضیحات فنی لازم ارائه می دهد. حتما و قطعا توضیحات و مشخصات فنی اقلام موجود در فروشگاه خریدی هوشمندانه و رضایت بخش را برای مشتری به ارمغان میاورد.

سپاسگذار و قدردان اعتماد شما هستیم.